آشنایی با ایراندار


شرکت ایراندار در زمینی به مساحت 20.000 متر مربع با زیر بنایی به مساحت 14.000 مترمربع در سال 1393 به بهره برداری رسید، این شرکت توان تولید سالانه 150 میلیون متر مربع انواع محصولات پشت چسب‌دار را با بهره‌گیری از مدرن‌ترین تجهیزات و تکنولوژی‌های روز دنیا و با تکیه بر استانداردهای جهانی را در دستور کار خود دارد.

شرکت ایراندار به عنوان یکی از شرکت‌های زیر مجموعه گروه صنعتی گلرنگ قادر به تولید انواع کاغذهای گلاسه، آرت، متالایز،فارما و فیلم‌هایPE، PP، PVCبه صورت پشت چسب‌دار با توجه به نیاز مشتری است. این شرکت نمونه صنعتی، طی 2سال تلاش بی وقفه توانست به جمع شرکت‌های برتر صنعت بسته‌بندی و تولید انواع  فیلم و کاغذ پشت چسب‌دار در ایران و در کشورهای همجوار و همچنین به جمع تولیدکنندگان برتر مواد اولیه لیبل در سطح جهان ورود کند.هم اکنون شرکت ایراندار محصولات و خدمات با کیفیت و متمایزی را به شرکت‌های فعال در ایران و کشورهای منطقه ارائه می‌کند و چشم‌انداز آن ورود به جمع 10 شرکت برتر تولیدکننده کاغذ و فیلم پشت چسب‌دار در جهان، در آینده‌ای نه چندان دور است .
این شرکت همچنین پس از دریافت لوح تقدیر نمونه صنعتی از سازمان صنعت ،معدن و تجارت استان قزوین از سوی کار گذار شرکت اصلی خود موفق به دریافت گواهینامه ایمنی بهداشت 9001، محیط زیست 18001 و مدیریت کیفی 14001 شد.

لازم به ذکر است که ایراندار جزو 5 شرکت اول در ایران است که موفق به دریافت ورژن 2015 گردیده، شرکتهای مشابه سطح اول دنیا در صنعت پشت چسب دار این استاندارد را از موسسه توف نورد دریافت کردنند.